01.03.2017

WILLE produktu prezentācija AS FERRUS

WILLE produktu prezentācija notika AS FERRUS telpās 23.02.2017.

Wille tehnika tika novērtēta atzinīgi.

Wille parāda sevi no labākās puses, strādājot šaurās vietās, pilsētvidē ar augstu satiksmes blīvumu, kur darbs ir jāpadara ātri. 
Viena no WILLE stiprajām pusēm ir plašs pieejamo darba aprīkojumu klāsts. Tos ir piemeklēt un bez piepūles nomainīt. To saderība ar bāzes vienībām ir ideāla, kas nozīmē, ka mašīnu var darbināt ražīgi un droši visu gadu.
Wille pārdošanas un pēc-pārdošanas serviss ir drošās rokās. Šī mašīna ir ilgtermiņa ieguldījums ar ārkārtīgi augstu atlikušo vērtību lietotās tehnikas tirgū. 

Wille ir ārkārtīgi jaudīga, ņemot vērā tās lielumu. Wille produktu līnija ietver piecus tehnikas modeļus, sākot no 2 līdz 6,5 tonnām.

WILLE prezentēja:

1. WILLE traktors 265 ar sniega lāpstu ZOOM 250

2. WILLE traktors 365 ar LAPU SAVĀCĒJU un IESŪKŠANAS ŠAHTU

3. WILLE traktors 465 ar ROTĒJOŠO BRISTI 200 un KAISĪTĀJU 700

 

 

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info