03.07.2017

BUCHER Municipal CityCat 1000 ielu slaukāmās mašīnas piegāde SIA Kuldīgas komunālie pakalpojumi

2017. gada aprīlī tika veikta BUCHER Municipal CityCat 1000 vakuuma ielu slaukāmās mašīnas piegāde SIA Kuldīgas komunālie pakalpojumi.

http://www.kkp.lv/home/2017/may/vallija-uzpos-kuldigu/

"Ja pamanāt mazu, baltu un gana gaumīgu auto Kuldīgas pilsētas ielās, kas nenogurstoši tīra ietves un ielas, palīdzot SIA “Kuldīgas komunālo pakalpojumu” sētniekiem, tad ziniet, tā ir jaunā Vallija!

Kārtīgā, strādīgā un simpātiskā Vallija ir maija bērns un SIA “Kuldīgas komunālo pakalpojumu” tehnikas saimei piepulcējusies šomēnes, lai sniegtu atbalstu uzņēmuma darbiniekiem pilsētas tīrības uzturēšanā.

Pirmie soļi pilsētas uzkopšanā jau sperti, un tās darbs atzinīgi novērtēts – tīra ātri un rūpīgi.

Valliju pa Kuldīgas ieliņām vada pieredzējušais “Kuldīgas komunālo pakalpojumu” darbinieks Alfrēds Freimanis.

Atgādinām, ka SIA "Kuldīgas komunālie pakalpojumi" iepirkumu par komunālās tehnikas - ielu slaukāmās mašīnas ar vakuuma iekārtu – piegādi izsludināja šā gada februārī. Iepirkumā uzvarēja A/S “Ferrus”, kas uzņēmumam moderno tehniku piegādāja un apmācīja tās lietošanā."

 

 

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info