Izvēlies piemērotāko

ANTONIO CARRARO traktori – kopš 1910. gada ANTONIO CARRARO traktori – kopš 1910. gada Vairāk par zīmolu
KIOTI traktors– uzticams barvedis KIOTI traktors– uzticams barvedis Vairāk par zīmolu
WILLE - universālie pašgājēji vides pārvaldīšanai un uzturēšanai WILLE - universālie pašgājēji vides pārvaldīšanai un uzturēšanai Vairāk par zīmolu

Energreen - Universālās tālvadības iekārtas

Energreen - Universālās tālvadības iekārtas

Energreen piedāvā tehnoloģiski modernu iekārtu risinājumus, kas atbilst mūsdienu drošības, kvalitātes un veiktspējas prasībām. Plašs piedāvājuma klāsts un darba aprīkojuma dažādība nodrošina mūsdienīgu risinājumu jebkura veida darbiem.

Tiek piedāvāti 5 pašgājēj - mašīnu modeļi ar hidrostatisko transmisiju, kas atvieglo darbu teritorijas apsaimniekošanas un uzturēšanas pakalpojumu sniedzējiem un pašvaldību iestādēm, kas atbild par ceļu un teritoriju apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Energreen bija viens no celmlaužiem šajā novatoriskajā nozarē, radot virkni mašīnas. Kopš 2011. gada Energreen ir bijis tirgū ar universālo tālvadības mašīnu RoboGREEN, kas specializējas prasīgajā un jaunajā rūpniecības nozarē.

Energreen izveidojusi iekšējo tehnisko struktūrvienību, kas specializējas vienīgi šādu mašīnu izstrādē, kas paredzētas darbam nogāzēs - gar ceļiem, lielceļiem, zemes darbos, grūti sasniedzamās vai purvainās vietās un vietās, kur nav iespējams piekļūt ar tradicionāliem transportlīdzekļiem, tostarp mežu teritorijās.

Piedāvātās tehnikas klāsts sastāv no četrām dažādām mašīnām, kas piedāvā risinājumus nepieciešamo darbu veikšanā, mašīnas aprīkojamas ar dažāda veida darba agregātriem. Šīs mašīnas paredzētas darbiem uz nogāzēm un grūti aizsniedzamām vietām un ļauj operatoram vadīt to no attāluma, nodrošinot mašīnas operatora absolūtu drošību.

Drošība ir ENERGREEN mērķis: mašīna tieši nepakļauj operatoru riskiem, ko izraisa darbs, piemēram, troksnis, vibrācija, izplūdes gāzes, transportlīdzekļa apgāšanās, uc
Lasīt vairāk

Galerija

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info