Traktors kredītā

STRĀDĀ ŠODIEN MAKSĀ RĪT

Līzings ir ātrs un vienkāršs veids, kā uzņēmums var iegūt lietošanā komercdarbībai paredzētus transporta līdzekļus (līzinga objektus) - autobusus, traktorus un speciālo aprīkojumu. Izmantojot šo pakalpojumu, uzņēmumam ir lielākas attīstības iespējas un tas var veidot sabalansētu naudas plūsmu. 
Transoprta līdzekļu iegādei piedāvājam finanšu līzingu, atgriezenisko finanšu līzingu, operatīvo līzingu jeb nomu.

Finanšu līzings

Līzinga perioda laikā klients ar ikmēneša maksājumiem apmaksā visu Līzinga objekta vērtību, pēc tam kļūstot par tā īpašnieku.

Atgriezeniskais līzings

Klients paša iegādāto līzinga objektu noformē līzingā ar izpirkuma tiesībām. Līzinga objekta pārdevējs un līzinga ņēmējs ir viena un tā pati persona. Darījums tiek aplikts ar 21% PVN. PVN priekšnodokļa vērtību klients uzrāda uzreiz visu.

Operatīvais līzings

Līzinga objekts tiek nodots klientam lietošanā līdz noteiktam termiņam. Šajā laikā klients izmaksā Līzinga objekta amortizācijas vērtību. Līgumam beidzoties klientam ir iespēja izvēlēties: pagarināt līzinga līgumu (samaksāt atlikušo līzinga objekta vērtību), izmantot izpirkšanas tiesības par iepriekš atrunātu atlikušo vērtību, nodot izpirkšanas tiesības citai trešajai personai, atdot līzinga objektu atpakaļ pircējam. Darījums tiek aplikts ar 21% PVN. PVN priekšnodokļa vērtību klients uzrāda pakāpeniski, saskaņā ar ikmēneša maksājuma PVN vērtību.

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info