Kompānija

IETAUPI IZVĒLOTIES PROGRESĪVU TRAKTORTEHNIKU

A/S Ferrus - stabili augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar daudzfunkcionālas lauksaimniecības, komunālās traktortehnikas un aprīkojuma tirdzniecību.

Mēs nodrošinām ar labākajiem traktortehnikas risinājumiem.

Traktortehnikas jomā Ferrus sekmīgi darbojas un attīstās kopš 1999. gada. Mēs piedāvājam profesionālu, ātru pēcpārdošanas servisu, nomu un pakalpojumu sniegšanu.

Piedāvātā tehnika paredzēta apsaimniekošanas un komunālajiem darbiem Latvijas laukos un pilsētās.

Tehnika ir praktiska un racionāla, tā veiksmīgi strādā kā lauksaimniecības, tā arī komunālajās saimniecībās - teritorijas uzturēšanā, pilsētas ielu, ietvju, pludmales sakopšanā, darbos siltumnīcās un augļkopībā.

Mēs sekmīgi strādājam, lai jaunas produktīvas tehnoloģijas  kļūtu pieejamas mūsu klientiem.

Strādājot ar mums, Jūs varat rēķināties ar augstu apkalpošanas līmeni, stingru saistību izpildi un profesionālu speciālistu padomu. Uzņēmums nākotnē paredz tālāku tirgus daļas palielināšanu un pakalpojumu spektra paplašināšanu.

Pie mums strādā jaunu, enerģisku speciālistu komanda, kura ir kompetenta savā jomā un strādā kopīgu mērķu sasniegšanai. Attīstoties un paplašinot savus darbības veidus, uzņēmums arvien vairāk iekaro stabila un uzticama partnera statusu.

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info